Školenie a prezentácie

Vytlačiť

Technické školenia nemusia byť nutne nezáživnou „nalievarňou“ vedomostí ale môžu byť príjemne stráveným časom s pocitom úžitku a prínosu pre Váš profesionálny rast.
Od r.1999 Vám ponúkame inovovaný plán prezentácií a školení o produktoch a novinkách z oblasti dátovej komunikačnej techniky.

 

 

V priestoroch našej spoločnosti v Prahe formou praktických aplikácii a modelových situácii alebo návrhom riešení Vašich prevádzkových problémov pomocou nových technológií značiek TAINET a DrayTek Vám umožníme, aby ste s prehľadom odborníka v danej oblasti prekvapili svojich zákazníkov fundovanými znalosťami a stali se tak ich nepostrádateľnými poradcami a konzultantmi.
Pre technikov ktorí sa chcú stať špičkovými odborníkmi pre návrhy a inštalovanie komunikačných systémov a zariadení z produkcie firiem DrayTek a TAINET, a tiež pre technikov ktorí sa orientujú na prevádzkový servis zariadení, organizujeme školenia zamerané práve na tieto oblastí.
Ďalšie upresňujúce informácie, vrátane možnosti ubytovania a stravovania získate na našom obchodnom oddelení: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel: 0903 903 604

 

 

 

 

Vlastnosti a konfigurácia zariadení DrayTek

Čo získa účastník školenia (téma A):

Čo získa účastník školenia (téma B):

Témy školenia a zameranie na požadovanú olasť je možné upresniť aj pred začiatkom školenia, vrátane riešenia praktických problémov z Vašej praxe.

 

Vlastnosti a konfigurácie zariadení TAINET

Čo získá účastník školenia (téma C):

Obchodno-technické informácie k novým produktom značky TAINET